Sensura Mio Click 2d O/z Maxi Transp 60mm 30 11453

€ 71,59
close Niet op voorraad

Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.

Onze Leveringsmethodes:

shop

Afhaling in de apotheek

De nieuwe SenSura Mio opvangzakjes vormen zich naar de individuele lichaamscontouren dankzij de BodyFit™ Technologie. Het heeft een nieuwe elastische huidplaat, die door haar soepelheid in staat is zich te vormen naar de individuele contouren, zoals littekens, plooien en bollingen. Doordat SenSura Mio de bewegingen van het lichaam volgt, wordt er een veilige pasvorm gecreëerd.

SenSura Mio Click: Het zakje wordt op de huidplaat bevestigd door de nieuwe klikkoppeling die een hoorbare "klik" geeft als het zakje veilig op de huidplaat vastzit.

SenSura Mio Click ledigbaar: opvangsysteem voor ileostoma.

SenSura Mio Click is beschikbaar met vlakke uitknipbare platen in verschillende diameters (40, 50, 60 en 70mm). De opvangzakjes bestaan in midi of maxi versies en zijn verkrijgbaar in transparante versie, of in ondoorzichtige versie met controlevenster.

CNK 3112794
Organisaties Coloplast Belgium
Merken Coloplast
Breedte 164 mm
Lengte 228 mm
Diepte 154 mm
Behoud Kamertemperatuur (15°C - 25°C)